Novinky

28.1.2015  Proběhly malé úpravy na celém webu a velké úpravy odkazu na družstva.

                Na nědělním tréninku jsme měli paparazii Gabču a vznikly z toho moc krásné fotky s atmosféru :-) 

                Všechny fotky ZDE  

25.1.2015  Resty z loňského roku...

               Uplynulý rok byl pro nás asi zlomový, zúčastnili jsme se rekordního počtu turnajů, téměř na každý turnaj jel s námi psí začátečník, na tréninkách jsme uvítali nové a nědějné začátečníky, máme nový box a řůžová nejen trička:

Doplněné výsledky a plány na příští rok.

              

4.11.2014  Pro případné zájemce o trénink - v zimním období se scházíme každou neděli (pokud počasí dovolí) ve 14 hodin.

                Tréninky jsou vypisovány ZDE

 

27.3. 2014  Aktualizace doslova po X letech .... 

 

V průběhu loňského roku, jsme se snažili oživit flyball v Mladé Boleslavi, kdy již první začátečnická dvojice vyrazila na závod dvojic do Mělníka, který vyhráli :-)

Nyní pravidelně trénujeme, scházíme v celkem hojném počtu a proto pro letošek plánujeme již nějaké závody viz. kalendář akcí.

V odkazu Adranlin Flyers můžete vidět aktuálně trénující teamy a budeme určitě rádi, pokud se naše řady rozšíří.

 

30.9.2010

Naše inzerce ...

Máte rádi pejsky, ale vlastního mít nemůžete? Máte pejska, kterého "sportování " příliš nebaví, ale chtěli by jste zažít závodní atmosféru? Nebo pejska teprve plánujete a přitom by jste již chtěli zařadit mezi aktivní pejskařské nadšence? .. anebo jste pouze zavítali na tyto stránky? Klikněte ZDE!!!!!

 

Ani jsme se nanadáli a sezona je pryč :-(  .... níže tedy shrnutí toho, co se za ten letošní rok stihlo...

1).  asi naše rekordní účast na flyballových závodech, celkem jsme se zúčastnili 3 !!! turnajů:

Jizerská sřela, 25.9.2010, Držkov

Adrenalin Flyers - 3. místo v 2. divizi

Otevřené mistrovství BCCCZ ve flyballu, 8.8.2010, Brno

Adrenalin Flyers - 3. místo v 3. divizi

Turnaj sladkých nadějí, 20.6.2010, Praha - Letňany

Adrenalin Flyers - 3. místo v 3. divizi

2). úspěšně jsme rozjeli pravidené tréninky pro začátečníky, s pravidelnými návštěvníky - jmenovitě:

Martina a Rasty,  Petra a Abby, Míš a Kejny, Kačka a Bessi, Hanka a Holly, Zdenka a Ája

Někteří se již dokonce stihli stát součástí závodního týmu:

Petr s Meggi, Marek s Jackem a Janča s Clifem

FOTKY z tréninku od Kačky

Protože je nás čím dál víc (hurá!) plánujeme do nové sezony založení dalšího adrenalinového družstva - máte nějaký nápad na název? SEM S NÍM!!!

S flyballem letos nekončíme a budeme pravidelně trénovat dokud počasí dovolí. Nyní tréninky probíhají každý čtvrtek cca od 16 hodin, s posunem času se pravděpodobně trénink přesune na víkend.

 

2010

Od března opět pravidelně trénujeme, dokonce se naše tréninky rozrostly o skupinku začátečníků a pokročilých. Tréninky probíhají každou středu od 16 hodin do cca 7.30. Noví flyballáci jsou moc šikovní a určitě se časem můžeme těšit na založení dalšího družstva :-)

Fotky z tréninku začátečníků - 24.3.2010  a  21.4.2010 
kalendáři akcí jsou aktualizované naše velké plány :-))

Brzy se tu objeví i videjka!

Rychlejší než vítr

7.11.2009

11.10.2009 jsme se zúčastnili letošního posledního flyballového turnaje Rychlejší než vítr v Mělníce. Závod byl velice vydařený, jen mohlo být lepší počasí. Běhali jsme v oslabené sestavě: Cody, Rori, Arčík, Echo a Gety a obsadili 6.místo ve Speed Trialu s nejlepší časem 21,26s a 7. místo v DE s nejlepším časem 21,33s

Nakonec se vyhlašovalo i 10 nejrychlejších psů a Cody obsadil 2.místo s časem 4,07s.

Foto od MiMa ZDE

Info

29.8.2009

Přidány výsledky z Happy míčku, kde jsme vybojovali krásné 2.místo ve druhé divizi.

 

 Tímto bych chtěla velice poděkovat všem pomocníků Martině, Míše, Denise a Dáše, kteří nám celý víkend moc pomáhali. DĚKUJEME

Fotky od MiMa ZDE a od Dáni ZDE

Krásné video, které zpracovala rovněž Dáňa ZDE

Happy míček

20.8.2009

Zítra odjíždíme na další flyballové závody na Happy míček, který se koná v Litoměřicích a pořádá ho Flyball club Lavina.

Trošičku jsme museli pozměnit závodní sestuvu, takže jede Cody, Arčík, Sinda, Gety a nováček Rorinka. Bohužel Artyho sklátila nemoc, tak chudáček musí zůstat doma a Echoušek jede cvičit poslušnost.

Snad se nám bude dařit alespoň stejně tak dobře, jako v Belgii

 

Článek

20.8.2009

Pozdě ale přeci přínáším článek o našem tažení na ME ve flyballu do Belgie ZDE. Autorem článku je Daniela Šišková, které tímto děkuji za úžasné pojetí a zpracování reportáže z naší cesty :-)

 

Video z ME

25.6.2009

Konečně mám úspěšně po zkouškách a tak jsem se vrhla do videa z ME.

Video je trošku delší, ale stojí za shlédnutí. To mi věřte. Více ZDE

Adrenalin v mediích

11.6.2009

Menší úprava novinech, nebaví mě se pořád někam proklikávat, tak jsem to trošku zjednodušila a dala všechny novinky dohromady.

V pondělí vyšel v Boleslavském denníku článek o naší výpravě na ME a to přímo na první stránce. Určitě jste si všichni tyto noviny koupili, ale jestli už byly někde vyprodané tak tady se můžete podívat na elektronickou verzi ZDE

Také jukněte na další fotky na Smajnlinky albu:-) a fotky z tréninku  8.6. od MiMa

Šťastný návrat z ME v Belgii

2.6.2009

Tak jsme zpátky z ME! Všichni jsme se vrátili v pořádku, plni dojmů a nových zkušeností.... a to je největší výhra.

A jak jsme dopadli??? Všichni pejsci se moc snažili a běhali skvěle, bez žádných větších "errorů" a to hlavně Echoušek a Artík, kteří běželi na prvních závodech. První den v závodě Round Robin (každý s každým), jsme se rozkoukávali, seznamovali s elektronickým zařízením EJS a zkoušeli těsnější střídání. Nakonec se nám povedlo vyběhat až nečekaně 4. místo!

Dle výsledků v RR se nasazovala družstva do Double Elimination (vyřazovací závod). První rozběh s družstvem Country Jumpers jsme vyhráli a postoupili  do bojů s Hop Trop Panthers, byl to krásný souboj a pro Panthery vítězný. Poté jsme spadli na druhý konec pavouka kde na nás čekalo družsto Fylde Rollercoasters, skore 2:0 se nešťastně otočilo na 2:3 a náš tým byl vyřazený z dalších bojů:-( Je pravda, že po tomto běhu přišlo zklamání, ale jen chvilku, protože jsme se doufám poučili a máme motivaci na příští turnaj!  Vybojovali jsme 5. místo a tým ADRENALIN FLYERS má nový osobní rekord 20,35s!

V naší 7. divizi se nejlépe z českých družstev vedlo HT Panthers, kteří vybojovali skvělé 2. místo - gratulujeme! Bohužel se nedařilo Green "P" Pirátům, kterým jsme moc fandili a tímto jim chceme poděkovat za pomoc a podporu!!!

Na první fotky se můžete podívat ZDE

Podrobnější článek z výpravy a video bude snad brzy následovat.

 

Náš první letošní turnaj - ME 2009

21.5.2009

Přesně za týden nás čeká cesta do Belgie na náš první letošní flyballový turnaj a to rovnou Mistrovství Evropy v Belgii. Poslední verze je: 2 osobní auta a jedna dodávka, počet psů je 7, počet lidí bude překvapení....

Již nás čeká jen poslední lehčí trénink a to už toho asi moc nezachráníme:-)) Krom ostřílených borců s námi vyrazí i dva odvážní prvnáčci Artík a Echoušek - tož adrenalin bude jistě zaručen!

No a protože jsme tým mladých, krásných, sympatických a fotogenických dívek, přijela na středeční trénink natáčet regionální televize a celý příští týden budeme hvězdy boleslavských čekáren. Foto ZDE

Na webových stránkách ME www.efc2009.eu/ENG/results.html je již zveřejněn rozpis divizí, náš tým je zařazen do 7.divize s nejhorším časem v divizi 21,35s , takže můžeme jedině překvapit.

 Také zde musím zmínit naše sponzory a tímto jim moc děkujeme za podporu při výjezdu na Mistrovství Evropy:

 

Nová sekce 

1.4.2009

Přidány sekce Flyballové naděje a Sponzoři. Doplněn kalendář akcí.

Práce jsou v plném proudu....

24.3.2009

Sekce "členové" je nahrazena sekcí "Adrenalin Flyers".

Snad se bude líbit :-)

Pořád tady pracujeme:-)

23.3.2009

Doplňeno: foto, video, odkazy a také už nám můžete nechat vzkazík v návštěvní knize - i se smajlíky:-)

Založení webu

20.3.2009

Pokus o založení webu :-), proto prosím omluvte nefunkčnost celých stránek.